Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Технически молив Grip 1347 0.7 черна


        

Технически молив Grip 1347 0.7 черна

Faber Castell - Технически молив

 

Product no.: FBC1347_99
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401347996
Изберете химикалка Grip 1347
Стандартна цена 9.09 лв
Цена without Tax: 7.16 лв
Цена including Tax (20 %):
8.59 лв

into the basket:
  брой  

Техничко моливо Grip 1347 0,7

 

Техничко моливо погоден за пишување, со гумен дел за држање. Врвот кој се извлекува. метален флексибилен клипс. Дебелина на мината 0.7 mm. Долга гума која се извлекува со ротирање. 12 броја во кутија.

 

Y2MyMWFiO