Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Пълнители графитни polimer 0.5 mm / B


        

Пълнители графитни polimer 0.5 mm / B

Faber Castell - Мини за технически моливи

 

Availability: 5 - 7 работни дни
Product no.: FBC5215_01
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 7891360412434
Изберете твърдост на молива
Стандартна цена 0.99 лв
Цена without Tax: 0.83 лв
Цена including Tax (20 %):
0.99 лв

into the basket:
  брой  

Мини графитни polimer 0,5 mm

 

Мини za рафитни моливи погодни за техничко цртање и пишување. Практично пакување кое овозможува лесно менење на мината. Состав: графит и керамички материјал.

 

YzhlODJlYj