Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Пълнител за маркер / син


        

Пълнител за маркер / син

Faber Castell - Пълнител за маркер

 

Availability: 5 - 7 работни дни
Product no.: FBC1549_51
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401549512
Изберете пълнител за маркер
Стандартна цена 14.29 лв
Цена without Tax: 11.16 лв
Цена including Tax (20 %):
13.39 лв

into the basket:
  брой  

Полнење за маркер

 

Резервно полнење маркер 1546, 1548 i 1549 GRIP. Благодарение на автоматскиот регулирачки систем на протокот на мастило, процесот на полнење е едноставен и чист. Содржина од 30 ml е доволна за 8 полнења.

OTZmY2E