Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Молив триъгълен с мотив Пчела


        

Молив триъгълен с мотив Пчела

Faber Castell - Графитен молив

 

Availability: 5 - 7 работни дни
Product no.: FBC11836_2
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 8991761210109
Изберете графитен молив Sparkle
Стандартна цена 1.19 лв
Цена without Tax: 0.99 лв
Цена including Tax (20 %):
1.19 лв

into the basket:
  брой  

Графитен молив триаголен

 

Графитен молив со тригаолне облик. Појачена мина, отпорна на кршење. Тело на моливот со мотив пчели. 12 броја во пакување.

ZTdmMWZhMW