Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Мини графитен суперполимер 0.5 mm / B


        

Мини графитен суперполимер 0.5 mm / B

Faber Castell - Мини за технически моливи

 

Availability: 5 - 7 работни дни
Product no.: FBC1205_01
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401205012
Изберете твърдост на молива
Стандартна цена 1.99 лв
Цена without Tax: 1.49 лв
Цена including Tax (20 %):
1.79 лв

into the basket:
  брой  

Мини графитен суперполимер 0,5 mm

 

Мини за сите стандардни технички моливи. Исклучиво јаки и свиленкасти. Практично пакување кое штити од кршење. Дебелината и црвстината се означени на пакувањето. 12 броја во кутија.

N2MzM2IwYm