Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Маса за лепене Tack-It 20 gr/20/


        

Маса за лепене Tack-It 20 gr/20/

Faber Castell – Маса за лепење

 

Product no.: FBC5891_20
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089791205
Изберете маса за лепене Tack-It
Стандартна цена 3.89 лв
Цена without Tax: 2.99 лв
Цена including Tax (20 %):
3.59 лв

into the basket:
  брой  

Маса за лепење Tack-It

 

Маса за лепење погодна за повеќекратна употреба. Може да се користи во домаќинство, училиште и креативни проекти. Има четириаголен облик. Лесно се одстранува. Се користи за привремено лепење плакати, планови и слично. Погодна за различни површини.

OGIxODdlZ