Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче Grip Ball Plus- червена


        

Химикалка с топче Grip Ball Plus- червена

Faber Castell - Химикалка с топче

 

Availability: 5 - 7 работни дни
Product no.: FBC14073_1
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401407317
Изберете цвят на химикалка GRIP PLUS / цвят на пълнител
Стандартна цена 13.69 лв
Цена without Tax: 10.49 лв
Цена including Tax (20 %):
12.59 лв

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче Grip Ball Plus

 

Гумирана ергономска подлога за држење кое овозможува удобно чувство при долго пишување и го спречува лизгањето. Јако куќиште во металик боја кое гарантира лесно пишување. Метален врв. Полнење velikog kapaciteta, debljina 0,7 mm. 5 броја во пакување.

OWRiYTY0M2