Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче Grip Ball Plus - зелено


        

Химикалка с топче Grip Ball Plus - зелено

Faber Castel - Химикалка с топче

 

Product no.: FBC140700
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401407003
Стандартна цена 13.69 лв
Цена without Tax: 10.49 лв
Цена including Tax (20 %):
12.59 лв

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче Grip Ball Plus - zelena


Гумирана ергономска подлога за држање, дава удобно чувство при долго пишување и го спречува лизгањето. Јако куќиште во металик боја гарантира лесно пишување. Метален врв. Полнење со голем капацитет. Дебелина 0,7 mm 5 броја во пакување.

MTkzNTJ