Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче 1423- 0.5 mm / червена


        

Химикалка с топче 1423- 0.5 mm / червена

Faber Castell - Химикалка с топче

 

Product no.: FBC1423_26-54
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089423267
Изберете химикалка с топче 1423
Стандартна цена 0.99 лв
Цена without Tax: 0.83 лв
Цена including Tax (20 %):
0.99 лв

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче 1423, 0,5 mm

 

Хемиско пенкало со топче погодна за пополнување на документи. Тенок врв. Дебелина 0,5 mm.Пенкалото има вентилациско капаче со флексибилен клипс. Атрактивни транспарентни бои. Водоотпорно мастило.

NjhjYTMxMz