Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума в молив 7058/B бяла с четка


        

Гума в молив 7058/B бяла с четка

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC185800
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401858003
Стандартна цена 5.09 лв
Цена without Tax: 2.33 лв
Цена including Tax (20 %):
2.79 лв

into the basket:
  брой  

Гума во молив 7058/B бела со четка

 

Гума во молив идеална за прецизни корекции. Бел тврд коректор кој служи за бришење на технички туш и мастило. 12 броја во пакување.

OTk0MG