Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума винил 7086-48 в целофан


        

Гума винил 7086-48 в целофан

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC588648
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089010238
Стандартна цена 1.19 лв
Цена without Tax: 0.33 лв
Цена including Tax (20 %):
0.39 лв

into the basket:
  брой  

Гума винил 7086-48 во целофан

 

Ерономска гума за бришење графитни моливи на хартија. Не содржи PVC. 48 броја во пакување. Секоја гума е спакувана во целофан.

NWYzYz