Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Приставка за чертаене TK-System


        

Приставка за чертаене TK-System

Faber Castel - Приставка за чертаене TK-SYSTEM

 

Product no.: FBC171200
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401712008
Стандартна цена 83.99 лв
Цена without Tax: 64.49 лв
Цена including Tax (20 %):
77.39 лв

into the basket:
  брой  

Глава за цртање TK-System

 

Глава за цртање TK-System се движи по должината на ленирот. За табла за цртање формат А3 и А4. Универзален прав агол. Типка за заклучување. Свретете десен агол за цели 90 степени. Отстапување за 15 степени.

ODE3MDBlZ