Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастери Finepen 1511 / зелен


        

Флумастери Finepen 1511 / зелен

Faber Castell - Флумастер

 

Product no.: FBC1511_63
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401511632
Изберете маркери Finepen 1511
Стандартна цена 1.69 лв
Цена without Tax: 1.49 лв
Цена including Tax (20 %):
1.79 лв

into the basket:
  брой  

Фломастери Finepen 1511

 

Фломастер со мастило за пополнување документи. Метален врв со капаче. Дебелина на печатот 0.4 mm. Голем капацитет на полнење. Голема трајност на мастилото. 10 броја во кутија.

OTJkNW