Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастер OHP перманентен M / син


        

Флумастер OHP перманентен M / син

Faber Castell - Флумастер перманентен

 

Availability: 5 - 7 работни дни
Product no.: FBC1525_51
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401525516
Изберете маркер OHP перманентен M
Стандартна цена 2.49 лв
Цена without Tax: 1.99 лв
Цена including Tax (20 %):
2.39 лв

into the basket:
  брой  

ФломастерOHP перманентен M

 

Квалитетен перманентен фломастер идеален за пишување на фолии и мазни површини: CD, стакло, метал, пластика. Дел во фломастерот е и гума која го брише печатот. Дебелина на печатот 1 mm. Мастилото брзо се суши.

OTRlNDdiN