Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастер OHP перманентен F / черен


        

Флумастер OHP перманентен F / черен

Faber Castell - Флумастер перманентен

 

Product no.: FBC1513_99
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401513995
Изберете маркер OHP перманентен F
Стандартна цена 2.49 лв
Цена without Tax: 1.99 лв
Цена including Tax (20 %):
2.39 лв

into the basket:
  брой  

Фломастер OHP перманентен F

 

Квалитетен перманентен фломастер идеален за пишување на фолии и мазни површини: CD, стакло, метал, пластика. Дел во фломастерот е и гума која го брише печатот. Дебелина на печатот 0,6 mm. Мастилото брзо се суши.

MWUxOWY