Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастери Grip Finepen 0.4 mm - 10 броя


        

Флумастери Grip Finepen 0.4 mm - 10 броя

Faber Castel - Флумастери

 

Product no.: FBC151610
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401516101
Стандартна цена 11.79 лв
Цена without Tax: 8.99 лв
Цена including Tax (20 %):
10.79 лв

into the basket:
  брой  

Фломастери Grip Finepen 0,4 mm - 10 бои

 

Фломастери со тенок печат 0,4 mm. Мек дел за држење и патентирана Grip зона со точки го олеснува пишувањето. Мастило на база на вода и природни бои. Може да се испере од повеќето ткаенини. 10 бои во пластично пакување.

NzNlOGZkO