Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Документ молив перманентен Castell 9610 / синя


        

Документ молив перманентен Castell 9610 / синя

Faber Castell - Документ молив

 

Availability: 5 - 7 работни дни
Product no.: FBC1191_51
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401191513
Изберете перманентен документален молив Castell 9100
Стандартна цена 2.99 лв
Цена without Tax: 2.33 лв
Цена including Tax (20 %):
2.79 лв

Документ молив перманентен Castell 9100


Перманентен молив во боја. Идеален за потпишување и пополнување на документи. Специјалното SV лепење го спречува кршењето на мината. Боја на моливот црна. 12 броја во кутија.

MGI4NzAzY