Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » AMBITION автоматична писалка B - черна


        

AMBITION автоматична писалка B - черна

Faber Castell - Химикалка с пълнител

 

Availability: 5 - 7 работни дни
Product no.: FBC1481_43
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401481430
Стандартна цена 118.09 лв
Цена without Tax: 90.83 лв
Цена including Tax (20 %):
108.99 лв

AMBITION Наливно перо

 

Наливно перо Ambition.Флексибилниот клипс и врвот на перото се од метал. Телото е од црн матиран материјал. Клип механизам или на патрони. Квалитететн врв од не'рѓосувачки челик M.


NThmOG