Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Молив Goldfaber 1221/F


        

Молив Goldfaber 1221/F

Faber-Castell – графитни моливи

 

Availability: 5 - 10 работни дни
Product no.: FC1125/10
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
*Изберете твърдост на молива
Цена without Tax: 0.74 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
0.89 ЛВ

into the basket:
  брой  

Графитен молив Goldfaber 1221

 

Графитен шестостран молив со висок квалитет. Атрактивен дизајн - сини и златни линии. Погоден е за пишување и цртање.  Специјалното SV лепење го спречува кршењето на мината. 12 броја во пакување.

ODZiNGZmMT