Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Молив Goldfaber 1221/4H


        

Молив Goldfaber 1221/4H

Faber-Castell – графитни моливи

 

Availability: 5 - 10 работни дни
Product no.: FC1125/14
Výrobca: Faber-Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446 (пон-пет: 8:00-16:00)
Доставка ГРАТИС: С поръчки над 100 ЛВ
Viber: +389 71 910 939
*Изберете твърдост на молива
Стандартна цена 0.99 ЛВ
Цена without Tax: 0.83 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
0.99 ЛВ

into the basket:
  брой  

Графитен молив Goldfaber 1221

 

Графитен шестостран молив со висок квалитет. Атрактивен дизајн - сини и златни линии. Погоден е за пишување и цртање.  Специјалното SV лепење го спречува кршењето на мината. 12 броја во пакување.

MmVlN