Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Декоративни восъчни пастели - комплект 12 цвята


        

Декоративни восъчни пастели - комплект 12 цвята

Faber Castel - Восъчни пастели

 

Product no.: FC141012
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 7891360581048
Стандартна цена 3.39 ЛВ
Цена without Tax: 2.58 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
3.09 ЛВ

into the basket:
  брой  

Украсни восочни пастели сет 12 бои

 

Неотпорни восочни пастели во светли бои. Отпорни на кршење. Погодни се за деца од три години.

NmYxNjE3Mz