Introduction » 300 съвети за подаръци » UFO подаръчен комплект I


        

UFO подаръчен комплект I

Faber Castel - Комплект за писане

 

Product no.: FBC188302
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401883029
Стандартна цена 77.79 лв
Цена without Tax: 59.99 лв
Цена including Tax (20 %):
71.99 лв

into the basket:
  брой  

UFO подарок сет I

 

Декоративен подарок цет кој содржи квалитетни графитни моливи, острилка и гума во UFO дизајн. UFO острилката е направена од алуминиум и е карактеристична по необичниот дизајн. Обликот овозможува удобно држање во раката. UFO гумата е исто така квалитетна. Овие два атрактивни производи треба да се наоѓаат на секое биро. Добро се вклопуваат со моливите GRIP 2001 кои имаат ергономски триаголен облик, имат мека област за држање, а површинскиот лак е на база вода и не содржи отровни материи.

Целиот сет е спакуван во црна кутија. Необичен и навистина софистициран подарок.ZTQ5NjA