Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Темпери в чаши - 6 цвята 15 ml /36


        

Темпери в чаши - 6 цвята 15 ml /36

Faber Castel - Темпери в чаша

 

Product no.: FBC161106
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 7891360467311
Стандартна цена 5.09 лв
Цена without Tax: 3.99 лв
Цена including Tax (20 %):
4.79 лв

into the basket:
  брой  

Темпери во чаши- 6 бои 15 ml /36

 

Темпери во чаши од 15 ml. Боите се растворливи во вода. Се нанесуваат со четка. Може лесно да се исперат од повеќето ткаенини.

MDRkMDNk