Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Темпери в чаша- 12 цвята 15 ml /30


        

Темпери в чаша- 12 цвята 15 ml /30

Faber Castel - Темпери в чаша

 

Product no.: FBC161112
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 7891360467205
Стандартна цена 10.19 лв
Цена without Tax: 7.99 лв
Цена including Tax (20 %):
9.59 лв

into the basket:
  брой  

Темпери во чаши- 12 бои 15 ml /30

 

Темпери во чаши од 15 ml. Боите се растворливи во вода. Се нанесуваат со четка. Може лесно да се исперат од повеќето ткаенини.

Yjc1NDNlMz