Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Сет GRIP 2011 сребърна


        

Сет GRIP 2011 сребърна

Faber Castell - Сет за писане

 

Product no.: FC131270
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401312703
**Изберете химикалка Grip 2011 0,7mm
Стандартна цена 43.19 лв
Цена without Tax: 32.99 лв
Цена including Tax (20 %):
39.59 лв

into the basket:
  брой  

Сет GRIP 2011

 

Хемиско пенкало Grip 2011 и техничко моливо Grip 2011 во практична кутија. Ергономски, триаголен облик. Grip зона која го спречува лизгањето на моливот - уникатна технологија која е патентирана од страна на фирмата Faber-Castell. Метален клипс и врв на моливот.

YmM4YTBh