Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Пластична гума во кутия - сива


        

Пластична гума во кутия - сива

Faber Castel - Пластична гума

 

Product no.: FBC127220
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089009225
Стандартна цена 1.79 лв
Цена without Tax: 1.49 лв
Цена including Tax (20 %):
1.79 лв

into the basket:
  брой  

Пластична гума во кутија - сива

 

Уметничка, пластична гума сива. Служи за корекција и освтелување на сликата направена со меко моливо, јаглен или пастел. Погодна е за чистење фотографски филмови. Секоја гума се испорачува во посебна пластична кутија. 18 броја во пакување.

YmM3MDg1MT