Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Острилка Trio Grip 2001 - изберете цвят


        

Острилка Trio Grip 2001 - изберете цвят

Faber Castel - Острилка

 

Product no.: FC183801
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401838012
Стандартна цена 6.49 ЛВ
Цена without Tax: 4.99 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
5.99 ЛВ

into the basket:
  брой  

Острилка Trio Grip 2001 - повеќе бои

 

Острилка за моливи со стандардна дебелина, за дебели моливи и Jumbo бои. Сите три отвори за заострување на моливите имаат своја кутија. Лесно се чисти. 10 броја во хартиена кутија.

NTljZmZlN