Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Острилка single червено/синьо - 24 броя


        

Острилка single червено/синьо - 24 броя

Faber Castel - Острилка

 

Product no.: FBC184801
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 6933256607980
Стандартна цена 2.19 лв
Цена without Tax: 1.66 лв
Цена including Tax (20 %):
1.99 лв

into the basket:
  брой  

Острилка single црвена/плава- 24 броја

 

Квалитетна острилка со ергономска зона која го спречува лизгањето. За графитни моливи и дрвени бои. За сите облици на стандардни моливи. Боја - црвена, плава. 24 броја во хартиена кутија.

MmVjNmUxM