Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Острилка двойна, риба с гумичка


        

Острилка двойна, риба с гумичка

Faber Castel - Острилка

 

Product no.: FC183525
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 6933256628602
Стандартна цена 5.89 ЛВ
Цена without Tax: 4.49 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
5.39 ЛВ

into the basket:
  брой  

Острилка дупла, риба со гумичка

 

Дупла острилка во облик на риба. Погодна за класични моливи и моливи Jumbo. Во делот на острилката е и гумата. . 5 броја во пакување. Погодна за деца од 6 години.

MGJiYjVkND