Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Автоматична писалка AMBITION Rhombus - черно - M


        

Автоматична писалка AMBITION Rhombus - черно - M

Faber Castel - Автоматична писалка

 

Product no.: FC1489/20
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401489207
Стандартна цена 157.49 ЛВ
Цена without Tax: 120.74 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
144.89 ЛВ

into the basket:
  брой  

Наливно перо AMBITION Rhombus - црно / M

 

Црно тело изработено од племенита смола. Гравиран дизајн. Капачето е од хромирано, полиран метал. Флексибилен клипс. Клип механизам или на патрони. Високо квалитетен вев од не'рѓосувачки челик. Дебелина М. се испорачува во подарок кутија.

MTVkNWQz