Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Автоматична писалка AMBITION - неръждаема стомана - B


        

Автоматична писалка AMBITION - неръждаема стомана - B

Faber Castel - Автоматична писалка

 

Product no.: FBC1483/93
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401483939
Стандартна цена 196.89 лв
Цена without Tax: 149.99 лв
Цена including Tax (20 %):
179.99 лв

into the basket:
  брой  

Наливно перо AMBITION - не'рѓосувачки челик/ B

 

Тело од не'рѓосувачки челик. Врв од кромирано полиран метал. Флексибилен клипс. Механизам на патрони. Високо квалитетен врв од не'рѓосувачки челик. дебелина В. Се испорачува во подарок кутија.

YTVjYjQ