Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Автоматична писалка AMBITION


        

Автоматична писалка AMBITION

Faber Castel - Автоматична писалка

 

Product no.: FBC1481
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
Стандартна цена 118.09 лв
Цена without Tax: 90.74 лв
Цена including Tax (20 %):
108.89 лв

AMBITION Наливно перо

 

Наливно перо Ambition.Флексибилниот клипс и врвот на перото се од метал. Телото е од црн матиран материјал. Клип механизам или на патрони. Квалитететн врв од не'рѓосувачки челик M.


Mzk4MjVl