Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Молив триъгълен с мотив Крава


        

Молив триъгълен с мотив Крава

Faber Castell - Графитен молив

 

Product no.: FC118366
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401183662
**Изберете графитен молив Sparkle
Стандартна цена 1.19 лв
Цена without Tax: 0.91 лв
Цена including Tax (20 %):
1.09 лв

into the basket:
  брой  

Графитен молив триаголен

 

Графитен молив со тригаолне облик. Појачена мина, отпорна на кршење. Тело на моливот со мотив пчели. 12 броја во пакување.

YzA4NTRhNT