Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Молив Goldfaber 1222 с гума / 2B


        

Молив Goldfaber 1222 с гума / 2B

Faber Castell - Графитен молив

 

Product no.: FC1168/02
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401044024
*Изберете твърдост на молива
Стандартна цена 0.99 лв
Цена without Tax: 0.83 лв
Цена including Tax (20 %):
0.99 лв

into the basket:
  брой  

Молив Goldfaber 1222 со гумичка

 

Графитен шестостран молив со гумичка со висок квалитет. Aтрактивен дизајн - сини и златни линии. Погоден е за пишување и цртање.  Специјалното SV лепење го спречува кршењето на мината. 12 броја во пакување.

YTljYzRm