Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Графити суперполимер 1.4 mm B до Emotion - 6 мини во туба


        

Графити суперполимер 1.4 mm B до Emotion - 6 мини во туба

Faber Castel - Графити за технички моливи

 

Product no.: FBC121411
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401214113
Стандартна цена 3.89 лв
Цена without Tax: 2.99 лв
Цена including Tax (20 %):
3.59 лв

into the basket:
  брой  

Мини superpolimer 1,4 mm B до Emotion - 6 мини во туба

 

Мини за сите стандардни технички моливи. Исклучиво јаки и свиленкасти. Практично пакување кое штити од кршење. Дебелината и црвстината се означени на пакувањето. 12 броја во кутија.

OGRmNDliN