Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Пълнители графитни polimer 0,7 mm


        

Пълнители графитни polimer 0,7 mm

Faber Castel - Графити за технички моливи

 

Product no.: FBC5217
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 7891360412472
Стандартна цена 0.99 лв
Цена without Tax: 0.74 лв
Цена including Tax (20 %):
0.89 лв

Мини графитни polimer 0,7 mm

 

Мини za Графитни моливи погодни за техничко цртање и пишување. Практично пакување кое овозможува лесно менење на мината. Состав: графит и керамички материјал.


NzlkMjA0M