Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Пълнители графитни polimer 0,5 mm / HB


        

Пълнители графитни polimer 0,5 mm / HB

Faber Castell - Мини за технически моливи

 

Product no.: FC5215/00
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 7891360412465
*Изберете твърдост на молива
Стандартна цена 0.99 лв
Цена without Tax: 0.74 лв
Цена including Tax (20 %):
0.89 лв

into the basket:
  брой  

Мини графитни polimer 0,5 mm

 

Мини za рафитни моливи погодни за техничко цртање и пишување. Практично пакување кое овозможува лесно менење на мината. Состав: графит и керамички материјал.


ODgzNzY4ND