Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Мини 0.5 сини 9085/B


        

Мини 0.5 сини 9085/B

Faber Castel - Графити за технички моливи

 

Product no.: FBC128544
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401285441
Стандартна цена 5.79 лв
Цена without Tax: 4.49 лв
Цена including Tax (20 %):
5.39 лв

into the basket:
  брой  

Мини 0,5 плави 9085/B

 

Мини погодни за сите стандардни технички моливи 0,5 mm - практично пакување кое овозможува чисто менење на мините. Боја - плава.

 

 

NThmYzRlZm