Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Маса за лепене Tack-It - изберете


        

Маса за лепене Tack-It - изберете

Faber Castel - Гума за лепене

 

Product no.: FBC5891
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089791205
Стандартна цена 3.89 лв
Цена without Tax: 2.99 лв
Цена including Tax (20 %):
3.59 лв

Маса за лепење Tack-It

 

Маса за лепење погодна за повеќекратна употреба. Може да се користи во домаќинство, училиште и креативни проекти. Има четириаголен облик. Лесно се одстранува. Се користи за привремено лепење плакати, планови и слично. Погодна за различни површини.

YjMwMTk