Introduction » ХОБИ » Лексикони, Тефтери, Изрезки » Маса за лепене Tack-It 75 gr


        

Маса за лепене Tack-It 75 gr

Faber Castel - Маса за лепене

 

Product no.: FBC187093
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9555684616791
Стандартна цена 6.29 лв
Цена without Tax: 4.83 лв
Цена including Tax (20 %):
5.79 лв

into the basket:
  брой  

Маса за лепење Tack-It 75 gr

 

Маса за лепење погодна за повеќекратна употреба. Може да се користи во домаќинство, училиште и креативни проекти. Има четириаголен облик. Лесно се одстранува. Се користи за привремено лепење плакати, планови и слично. Погодна за различни површини.

MzgzMmRi