Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Маркер Grip Permanent с тъп връх - синьо


        

Маркер Grip Permanent с тъп връх - синьо

Faber Castel - Маркер перманентен Grip

 

Product no.: FBC1503
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401503514
Стандартна цена 3.89 лв
Цена without Tax: 2.99 лв
Цена including Tax (20 %):
3.59 лв

into the basket:
  брой  

Маркер Grip Permanent со тап врв / plavi

 

Ергономски, триаголен облик за удобно држање без лизгање. мастилото е отпорно на временски услови и вода, не се размачкува, ја задржува свежината дури и ако капакот не се става веднаш после користењето. Погоден е за повеќето површини. Со тап врв.

 


ZmViZ