Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Маркер Grip Permanent кръгъл връх - комплект 4 броя


        

Маркер Grip Permanent кръгъл връх - комплект 4 броя

Faber Castel - Маркер перманентен Grip

 

Product no.: FBC150404
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401504047
Стандартна цена 15.39 лв
Цена without Tax: 11.99 лв
Цена including Tax (20 %):
14.39 лв

into the basket:
  брой  

Маркер Grip Permanent кружен врв - сет 4 броја

 

Перманентен Маркер. Ергономски, триаголен облик за поудобно држење, без лизгање. Мастилото е отпорно на временските услови и вода, не се размачкува, ја задржува свежината дури и ако капачето не се врача веднаш после користењето. Погоден е за повеќето површини. Со кружен врв.

YzNjYmNiYT