Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Маркер Grip Permanent кръгъл връх / зелен


        

Маркер Grip Permanent кръгъл връх / зелен

Faber Castell - Флумастер перманентен Grip

 

Product no.: FC1504/63
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401504634
**Изберете маркер Grip Permanent с топче
Стандартна цена 3.89 лв
Цена without Tax: 2.99 лв
Цена including Tax (20 %):
3.59 лв

into the basket:
  брой  

Маркер Grip Permanent кружен врв

 

Ергономски, триаголен облик за поудобно држење, без лизгање. Мастилото е отпорно на временските услови и вода, не се размачкува, ја задржува свежината дури и ако капачето не се врача веднаш после користењето. Погоден е за повеќето површини. Со кружен врв.

Njc1NmZ