Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Маркери Grip Flipchart кръгъл връх - 40 броя- POS дисплей


        

Маркери Grip Flipchart кръгъл връх - 40 броя- POS дисплей

Faber Castel - Маркер Grip Flipchart

 

Product no.: FBC153640
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401536406
Стандартна цена 153.49 лв
Цена without Tax: 117.83 лв
Цена including Tax (20 %):
141.39 лв

into the basket:
  брой  

Маркер Grip Flipchart кружен врв - 40 броја, POS displej

 

Ергономски, триаголен облик за поудобно пишување. Во зоната за држање се наоѓаат точки кои го спречуваат лизгањето на Маркерот. Мастило на водена база, брзо се суши, отпорен на светлина, светли бои. Не продира низ хартија. Водоотпорен е и не се размачкува. Идеален е за flipchart table, плакати, картон. Кружен врв.

 

NmM3ZGFkYj