Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » LOOM керамична химикалка Piano, слива


        

LOOM керамична химикалка Piano, слива

Faber Castell - Керамична химикалка

 

Product no.: FC149295
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401492955
Стандартна цена 63.99 лв
Цена without Tax: 49.49 лв
Цена including Tax (20 %):
59.39 лв

LOOM Керамичко хемиско пенкало Piano

 

Квалитетно хемиско пенкало. Елегантен дизајн. Телото е со ергономски облик од полиран метал. Врвот и флексибилниот клипс се од хромирано, полиран метал. Црно полнење. Мастило кое брзо се суши.

ZDIxMD