Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Комплект 2 моливи Sparkle + Гума и острилка sleeve, BL


        

Комплект 2 моливи Sparkle + Гума и острилка sleeve, BL

Faber Castell - Сет за писане

 

Product no.: FC218494
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005402184910
**Изберете комплект моливи Sparkle + гума и острилка sleeve, BL
Стандартна цена 15.79 лв
Цена without Tax: 12.33 лв
Цена including Tax (20 %):
14.79 лв

into the basket:
  брой  

Сет 2 Моливи Sparkle + guma i острилка sleeve

 

Апсолутно неверојатно светликав молив. Блескав молив со светликав дизајн пристигна на пазарот. Го поттикнува доброто расположение и за ова моливо тежнее секој несесер.

Ергономски триаголен облик, со специјална техника на лепење на мината, кое го олеснува пишувањето.

MmMwZ