Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Керамичко хемиско пенкало BASIC


        

Керамичко хемиско пенкало BASIC

Faber Castel - Керамична химикалка

 

Product no.: FBC1484
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401484615
Стандартна цена 49.29 лв
Цена without Tax: 38.24 лв
Цена including Tax (20 %):
45.89 лв

Керамичко хемиско пенкало BASIC

 

Керамичко хемиско пенкало Basic од хромирано, полиран метал. Флексибилен клипс. полнење во црна боја со мастило кое брзо се суши.

MjdhMjY1