Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче SPEEDX 0,7, синьо


        

Химикалка с топче SPEEDX 0,7, синьо

Faber Castell - Химикалка с топче

 

Product no.: FC546251
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9555684609205
**Изберете химикалка с топче SPEEDX 0,7
Стандартна цена 1.99 лв
Цена without Tax: 1.49 лв
Цена including Tax (20 %):
1.79 лв

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче SPEEDX 0,7

 

Хемиско пенкало со флексибилна мина. Мината многу лесно се лизга по хартијата и гарантира удобно пишување. Содржи Jumbo полнење. Гмена зона за држење. Пробајте и ќе ја видите разликата.

MjVhOTM