Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче Poly Ball XB, розе


        

Химикалка с топче Poly Ball XB, розе

Faber Castell - Химикалка с топче

 

Product no.: FC241128
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 6933256626141
**Изберете химикалка с топче Poly Ball
Стандартна цена 9.79 ЛВ
Цена without Tax: 7.49 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
8.99 ЛВ

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче Poly Ball

 

Хемиско пенкало со топче.Триаголен облик. Флексибилен клипс, врв и завршетокот на молвот се од метал. Полнење со голем капацитет на плава боја. дебелина на печатот М. погодна за пополнување на документи.

NDExOWM