Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче Trilux 030-F / червенo


        

Химикалка с топче Trilux 030-F / червенo

Faber Castell - Химикалка с топче

 

Product no.: FC5408/21
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 7754111530125
**Изберете химикалка с топче Trilux 030-F
Стандартна цена 0.69 лв
Цена without Tax: 0.66 лв
Цена including Tax (20 %):
0.79 лв

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче Trilux 030-F

 

Хемиско пенкало Trilux со тенок печат 0,8 mm. Триаголен облик. Ергономски дизајн. Капаче со вентилација. Боја металик црвена. 50 броја во пакување.

ZTg0NTNhMz